MÖBLER / Bord / Spegelkonsol 8214406
nr 821 4406
Spegelkonsol
1800-tal, (saknar skiva)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:25:15
350 kr
150 kr
250 kr